Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Σύλλογος Γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας εύχεται σε όλους τους μαθητές, γονείς και κηδεμόνες:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!
  1. Σας υπενθυμίζουμε ότι φέτος η ετήσια συνδρομή για κάθε μαθητή αποφασίστηκε να είναι στην ίδια τιμή με πέρυσι, στα 10? για ένα παιδί, στα 15? για δύο παιδιά και στα 20? για τρία και περισσότερα παιδιά. Παρακαλούμε, όσοι δεν την καταβάλατε, να την καταβάλετε στον δάσκαλο της τάξης.
  2. Σας ενημερώνουμε ότι τα τμήματα εξωσχολικών δραστηριοτήτων λειτουργούν ως εξής:

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ

Το κόστος της κάθε δραστηριότητας είναι 50? ετησίως (μπορούν να καταβληθούν εφ? άπαξ ή σε δύο δόσεις των 25?). Αν επιθυμείτε να συμμετέχει το παιδί σας, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την παρακάτω δήλωση και να την αποστείλετε στον δάσκαλο της τάξης.

Δευτέρα

Χορός

Τετάρτη

Καλλιτεχνικά

Σάββατο

Σκάκι

Δήλωση

Ο Γονέας ? Κηδεμόνας τ____ μαθ_______ __________________________________ δηλώνω ότι επιθυμώ το παιδί μου να παρακολουθεί το μάθημα: Σκάκι Καλλιτεχνικά Χορό (κυκλώστε τη δραστηριότητα που επιθυμείτε).

Ονοματεπώνυμο &Υπογραφή

Πληροφορίες: κυρία Χρύσα, τηλ. 6945942344.