Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 9ου Δ.Σ. Καβάλας
22/09/2016
Ανακοινώσεις
1.Σας ενημερώνουμε ότι φέτος η ετήσια συνδρομή για κάθε μαθητή αποφασίστηκε σε  πιο χαμηλή τιμή, στα 10€ για ένα παιδί, στα 15€ για δύο παιδιά και στα 20€ για τρία και περισσότερα παιδιά. Παρακαλούμε να την καταβάλετε στον δάσκαλο της τάξης έως 30 Οκτωβρίου.
2.Στο σχολείο μας θα λειτουργήσουν και φέτος τμήματα εξωσχολικών δραστηριοτήτων. Κάθε Παρασκευή μετά το τέλος των μαθημάτων θα γίνονται μαθήματα Σκάκι και Καλλιτεχνικά. Το κόστος της κάθε δραστηριότητας είναι 50€ ετησίως. Αν επιθυμείτε να συμμετέχει το παιδί σας, παρακαλούμε να συμπληρώσετε την παρακάτω δήλωση και να την αποστείλετε στον δάσκαλο της τάξης.

Δήλωση

Ο Γονέας – Κηδεμόνας τ____ μαθ_______ __________________________________ δηλώνω ότι επιθυμώ το παιδί μου να παρακολουθεί τα μαθήματα Σκάκι Καλλιτεχνικά (επιλέξτε τη δραστηριότητα που επιθυμείτε).

Ονοματεπώνυμο &
Υπογραφή