Ανακοινώσεις

Την Παρασκευή 7 Απριλίου 2017 θα πραγματοποιηθεί εκκλησιασμός και Θ. Κοινωνία. Τα παιδιά που πρόκειται να κοινωνήσουν να προετοιμαστούν κατάλληλα. Οι μαθητές θα έρθουν και θα σχολάσουν κανονικά. Το ολοήμερο τμήμα θα λειτουργήσει.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι ο Σύλλογος Διδασκόντων και ο Σύλλογος Γονέων του σχολείου μας θα μοιράσει τρόφιμα, είδη υγιεινής και καθαριότητας (σαπούνια, σαμπουάν, οδοντόκρεμες, χαρτιά υγείας, καθαριστικά κ.ά.) σε οικογένειες μαθητών που αντιμετωπίζουν οικονομικά προβλήματα. Όσοι επιθυμείτε να συνεισφέρετε σ’ αυτήν την προσπάθεια, να τα στείλετε στο σχολείο μέχρι και την Παρασκευή 7 Απριλίου. Αν επιθυμείτε να δώσετε χρήματα για την αγορά κρεάτων, να τα δώσετε στον δάσκαλο της τάξης.
Ευλογημένο Πάσχα