Παρακολούθηση θεατρικής παράστασης

Την Πέμπτη 28/11/2019 οι μαθητές του σχολείου μας θα παρακολουθήσουν τη θεατρική παράσταση "1000 και μία νύχτες" σε κείμενο της Γιώτας Καλτσίδου και σκηνοθεσία Πέτρου Γιαζκουλίδη. Πληροφορίες για το έργο εδώ.
Μετά την παράσταση θα επιστρέψουν στο σχολείο και το πρόγραμμα θα συνεχιστεί κανονικά. Παρακαλούνται οι γονείς να υπογράψουν και να επιστρέψουν στο σχολείο την ακόλουθη υπεύθυνη δήλωση.

Υπεύθυνη Δήλωση

__ υπογραφόμεν_____ _____________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ____ μαθητ____ __________________________ της ____ τάξης του 9ου Δημ. Σχολείου Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης "1000 και μία νύχτες",που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 28/11/2019 στο Αμφιθέατρο Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας.
Τιμή: 4,5? (3? θέατρο + 1,5? λεωφορείο)

__ Δηλ_______