Παρακολούθηση Θεατρικής Παράστασης

Την Τετάρτη 22/05/2019 οι μαθητές των Δ1, Ε1 και Ε2 τμημάτων του σχολείου μας θα παρακολουθήσουν τη θεατρική παράσταση ο "Ο Ιππότης με τη σκουριασμένη πανοπλία" του Ρομπερτ Φίσερ.
Μετά την παράσταση θα επιστρέψουν στο σχολείο και το πρόγραμμα θα συνεχιστεί κανονικά. Παρακαλούνται οι γονείς να υπογράψουν και να επιστρέψουν στο σχολείο την ακόλουθη υπεύθυνη δήλωση.

Υπεύθυνη Δήλωση

__ υπογραφόμεν_____ _____________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ____ μαθητ____ __________________________ της ____ τάξης του 9ου Δημ. Σχολείου Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην παρακολούθηση της θεατρικής παράστασης ο "Ο Ιππότης με τη σκουριασμένη πανοπλία" του Ρομπερτ Φίσερ,που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22/05/2019 στο Αμφιθέατρο Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας.
Είσοδος: Δωρεάν, Τιμή εισιτηρίου λεωφορείου: 1,5?, Σύνολο: 1,5?

__ Δηλ_______

Attachments:
Download this file (O Ippotis me ti skouriasmeni panoplia.pdf)Ο Ιππότης με τη σκουριασμένη πανοπλία[ ]627 kB87 Downloads2019-05-13 11:10