Ημερήσια Εκδρομή στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής Λυδίας

Την Τρίτη 28/5/19 θα πραγματοποιηθεί η ημερήσια εκδρομή του σχολείου μας στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής Λυδίας. Ώρα αναχώρησης:8:30. Ώρα επιστροφής: 17:00 περίπου.
Κόστος συμμετοχής: 4 ευρώ. Καλό θα είναι τα παιδιά να έχουν φαγητό μαζί τους. Επίσης να έχουν μια αλλαξιά και καπελάκι. Μόνο εάν βρέχει (όχι με συννεφιά) η εκδρομή θα αναβληθεί και θα γίνει μάθημα. Παρακαλούμε να συμπληρώσετε και να επιστρέψετε στον/στην δάσκαλο/α της τάξης την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση.
Υπεύθυνη δήλωση

??? υπογραφόμεν ?? ????....?????????????? γονέας-κηδεμόνας τ?

μαθητ??????????????????????????της ????.. τάξης του 9ου Δ.Σχ., επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην ημερήσια διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 28/5/19 στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής Λυδίας.  Κόστος συμμετοχής: 4 ευρώ. Εάν το παιδί σας θα παραγγείλει φαγητό, παρακαλούμε σημειώστε το αντίστοιχο κουτάκι στο παρακάτω μενού:

ΕΙΔΟΣ
ΠΟΣΟΤΗΤΑ
? 2 σουβλάκια + πατάτες + ψωμί = 3,5 ?
? 4 κεμπάπ + πατάτες + ψωμί = 3,5 ?
? Σουβλάκι 1 + 2 φέτες ψωμάκι = 1,5 ?
? Πίτσα σπέσιαλ 6 κομμάτια = 6 ?
? Σάντουιτς με 1 σουβλάκι + πατάτες = 2 ?
? Σάντουιτς με 2 σουτζουκάκια + πατάτες = 2 ?
? Χάμπουργκερ με πατάτες = 3,5 ?
? Τοστ κασέρι ?σαλάμι = 1,5 ?
   Επιπλέον σας γνωρίζουμε ότι θα υπάρχει χυμός παιδικός με 1,50?, αναψυκτικό με 1? και παγωτό.

Ο/Η Δηλών-ούσα

????????????????????