Ημερήσια Εκδρομή στη Λυδία

Την Τετάρτη 30/5/18 θα πραγματοποιηθεί η ημερήσια εκδρομή του σχολείου μας στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής Λυδίας. Ώρα αναχώρησης:8:30. Ώρα επιστροφής: 16:30 περίπου. Κόστος συμμετοχής: 4 ευρώ. Καλό θα είναι τα παιδιά να έχουν φαγητό μαζί τους. Επίσης να έχουν μια αλλαξιά και καπελάκι. Μόνο εάν βρέχει (όχι με συννεφιά) η εκδρομή θα αναβληθεί και θα γίνει μάθημα. Παρακαλούμε να συμπληρώσετε και να επιστρέψετε στον/στην δάσκαλο/α της τάξης την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση.
Υπεύθυνη δήλωση
??? υπογραφόμεν ?? ?????????????????????????? γονέας-κηδεμόνας τ?? μαθητ?
???????????????..??????της ????.. τάξης του 9ου Δ.Σχ., επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην ημερήσια διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 30/5/18 στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής Λυδίας. Ώρα αναχώρησης:8:30. Ώρα επιστροφής: 16:30 περίπου. Κόστος συμμετοχής: 4 ευρώ. Εάν το παιδί σας θα παραγγείλει φαγητό, παρακαλούμε τσεκάρετε το αντίστοιχο κουτάκι στο παρακάτω μενού:
? Σουτζουκάκια Χ 3 με πατάτες + ψωμάκι + σαλάτα (ντομάτα-αγγούρι) = 4?
? Σουβλάκι Χ 1 με πατάτες + ψωμάκι + σαλάτα (ντομάτα-αγγούρι) = 4?
? Πανσέτα Χ 1 με πατάτες + ψωμάκι + σαλάτα (ντομάτα-αγγούρι) = 4?
Αν επιθυμείτε κάτι από τα παραπάνω χωρίς σαλάτα επιλέξτε το αντίστοιχο κουτάκι και διαγράψτε τη λέξη σαλάτα. Το κόστος είναι 3?.
? Σκέτο ψωμάκι με 1 σουβλάκι = 1,5?. Σημειώστε πόσα ?????.

Ο/Η Δηλών-ούσα

????????????????????