Διδακτική Επίσκεψη στο Αθλητικό Κέντρο Καλαμίτσας

Την Τετάρτη 20/02/2019 το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ημιημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη στο Αθλητικό Κέντρο Καλαμίτσας. Το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.
Προσοχή! Οι μαθητές να έχουν μαζί τους τη σχολική τσάντα σε περίπτωση που η εκδρομή αναβληθεί. Παρακαλούνται οι γονείς να υπογράψουν και να επιστρέψουν στο σχολείο την ακόλουθη υπεύθυνη δήλωση.

Υπεύθυνη Δήλωση

__ υπογραφόμεν_____ _____________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ____ μαθητ____ __________________________ της ____ τάξης του 9ου Δημ. Σχολείου Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην ημιημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20/02/2019 στο Αθλητικό Κέντρο Καλαμίτσας. Τιμή εισιτηρίου: 1,5? (Αναχώρηση: 08:30. Επιστροφή: 13:15).

__ Δηλ_______