Εκδρομή Πηγάδια Ξάνθης 30/05/2016

Δημοτικό Σχολείο
Τη Δευτέρα 30/05/2016 το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ημερήσια διδακτική επίσκεψη στα Πηγάδια Ξάνθης (Σκόντα).
Υπεύθυνη Δήλωση - Έγκριση
____ υπογραφομεν___ ______________________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ______ μαθητ______ __________________________________________ της _____ τάξης του 9ου Δ.Σ. Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην ημερήσια διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 30/5/2016 στα Πηγάδια Ξάνθης (Σκόντα).
Κόστος εκδρομής: 7,5€ (μαζί με την είσοδο στις εγκαταστάσεις). Αναχώρηση: 08:30. Επιστροφή: 17:30 περίπου.
Καλό θα είναι τα παιδιά να έχουν φαγητό μαζί τους. Αν τα παιδιά σας επιθυμούν να γευματίσουν στο εστιατόριο του Ξενοδοχείου να υπογραμμίσετε ανάλογα ένα από τα παρακάτω μενού:
1. Χάρμπουργκερ μοσχ. (μεγάλο) + πατάτες τηγανητές 5,5€
2. Σουβλάκι χοιρ. + πατάτες τηγανητές + ντομάτα + φέτα + ψωμί 6€
Τα παιδιά να έχουν μαζί τους μια αλλαξιά, καπελάκι και μπουφάν.
Ο/Η Δηλ_________