Ευχαριστήρια επιστολή προς το σχολείο μας

Κύριε Διευθυντά,
 Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγίου Λουκά ευχαριστεί θερμά εσάς προσωπικά, καθώς και τους μαθητές και δασκάλους του σχολείου σας, για την συμμετοχή τους στην προσπάθεια συλλογής πλαστικών καπακιών, με σκοπό την δωρεά του 9ου αναπηρικού αμαξιδίου σε άτομα με αναπηρία.
 Στόχος μας είναι αφενός μεν η βοήθεια ατόμων με αναπηρία και αφετέρου να κάνουμε πράξη και να ενισχύσουμε την ιδέα της ανακύκλωσης, που είναι απόλυτα φιλική προς το περιβάλλον. Αξιοποιώντας τα πλαστικά καπάκια τα οποία θα κατέληγαν σε κάδους απορριμμάτων προσφέρουμε χαρά και διευκολύνουμε την ζωή ατόμων με ειδικές ανάγκες.
 Ο Σύλλογός μας  θα συνεχίσει τη συγκεκριμένη δράση για τα επόμενα αμαξίδια που θα δωριθούν εκεί όπου υπάρχει ανάγκη, στηριζόμενος  στη συνεργασία σας και την προσπάθειά σας.
       Σας ευχαριστούμε πολύ.

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ