Εκπαιδευτική Επίσκεψη στα Λασπόλουτρα Κρηνίδων

Την Πέμπτη 3/10/2019 το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ημιημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη στα Λασπόλουτρα Κρηνίδων. Το ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.
Προσοχή! Οι μαθητές να έχουν μαζί τους τη σχολική τσάντα, γιατί η εκδρομή μπορεί να αναβληθεί λόγω κακοκαιρίας. Παρακαλούνται οι γονείς να υπογράψουν και να επιστρέψουν στο σχολείο την ακόλουθη υπεύθυνη δήλωση.
Υπεύθυνη Δήλωση
__ υπογραφόμεν_____ _____________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ____ μαθητ____ __________________________ της ____ τάξης του 9ου Δημ. Σχολείου Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στην ημιημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 3/10/2019 στα Λασπόλουτρα Κρηνίδων. Κόστος εκδρομής: 4?. (Αναχώρηση: 08:30. Επιστροφή: 13:15).

__ Δηλ_______