Ευχαριστήριες επιστολές για μουσικά όργανα και υπολογιστές

Ευχαριστήριο μήνυμα

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας ευχαριστούν θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα της μουσικού του σχολείου, κας Άννας Καρανικόλα, για την αγορά μουσικών οργάνων. Η ενέργεια αυτή φανερώνει το εξαιρετικό ενδιαφέρον και την ευαισθησία σας για ζητήματα που αφορούν στη σχολική καθημερινότητα. Ευελπιστούμε στη συνέχιση της συνεργασίας και της επικοινωνίας μας, στοχεύοντας στο καλό του σχολείου και των παιδιών μας.

Ο Διευθυντής, Παμίας Χρήστος

και ο Σύλλογος Διδασκόντων

Attachments:
Download this file (Επιστολή Μαρκάκη Αικατερίνη.pdf)Επιστολή Μαρκάκη Αικατερίνη.pdf[ ]327 kB53 Downloads2023-04-28 12:20