Αναμνηστική φωτογράφιση 2017

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ
9ου Δημοτικού Σχολείου Καβάλας

Προς τους γονείς/κηδεμόνες
των μαθητών του Σχολείου.
Σας ενημερώνουμε ότι πρόκειται να γίνει αναμνηστική φωτογράφιση των μαθητών του σχολείου μας στο τέλος του Μαρτίου κατά τη διάρκεια του σχολικού ωραρίου. Όσοι γονείς-κηδεμόνες επιθυμούν να λάβουν μέρος τα παιδιά τους στη φωτογράφιση , παρακαλούμε να συμπληρώσουν την παρακάτω υπεύθυνη δήλωση και να την επιστρέψουν στον δάσκαλο της τάξης έως την Τετάρτη 15/3/2017. Κόστος: 10€.
Υπεύθυνη Δήλωση
____ υπογραφομεν___ ______________________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ______ μαθητ______ __________________________________________ της _____ τάξης του 9ου Δ.Σ. Καβάλας, επιτρέπω στο παιδί μου να πάρει μέρος στη φωτογράφιση των μαθητών του σχολείου μας που θα γίνει στο τέλος του Μαρτίου κατά τη διάρκεια του σχολικού ωραρίου.
Τηλέφωνο:________________________
Ο/Η Δηλ______