Πρόγραμμα Κολύμβησης 2017

Αγαπητοί γονείς,
    Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών διδάσκεται η Κολύμβηση στο πλαίσιο του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής . Προβλέπονται για την Γ΄ τάξη  2 ώρες την εβδομάδα και  για 10 εβδομάδες από 13/3/17 έως και 30/5/17. Η εφαρμογή του ανωτέρω προγράμματος αποφασίστηκε και εγκρίθηκε από τον Σύλλογο Διδασκόντων του σχολείου μας. Η εκπ/κός Φυσικής Αγωγής Μηλιάδου Χαρίκλεια (ειδικότητα κολύμβηση) θα συνοδεύσει  τους μαθητές . Η μετακίνηση θα γίνει με μισθωμένο αστικό λεωφορείο με αντίτιμο εισιτηρίου από τα παιδιά. Εφόσον εγκρίνετε τη συμμετοχή του παιδιού σας  στο παραπάνω πρόγραμμα να συμπληρώσετε, να κόψετε και να αποστείλετε στο σχολείο τη δήλωση που ακολουθεί μέχρι και  24/2/2017. Διευκρινίσεις θα σας δοθούν πριν ξεκινήσει το πρόγραμμα.  ……………………………………………………………………………………………………………………………………….

ΔΗΛΩΣΗ - ΕΓΚΡΙΣΗ

Ο/Η  υπογραφόμεν… ………………………………………..γονέας ή κηδεμόνας του/της  μαθητ….. ………………………………..της ….. τάξης  δηλώνω ότι εγκρίνω τη συμμετοχή του παιδιού μου στο πρόγραμμα κολύμβησης του 9ου Δ.Σ. από 13/3 έως  30/5/17  για το σχ. έτος 2016-17 στο Δημ. Κολυμβητήριο Καβάλας.

Ο/Η  Δηλ……