Απασχόληση παιδιών το καλοκαίρι

Το Νομικό Πρόσωπο "Δημοτική Κοινωνική Αλληλεγγύη - Προσχολική Αγωγή Καβάλας" υλοποιεί κάθε χρόνο Πρόγραμμα Ημερήσιας Απασχόλησης παιδιών (εργαζόμενων γονέων) ηλικίας 6 έως 10 ετών, για το χρονικό διάστημα από 1 Ιουλίου έως 31 Αυγούστου.
Παρακαλούνται οι γονείς να συμπληρώσουν το σχετικό έντυπο (κυκλώνοντας τη φράση "ενδιαφέρομαι" ή "δεν ενδιαφέρομαι") και να το επιστρέψουν στο σχολείο.

Εκδήλωση ενδιαφέροντος
__ υπογραφόμεν_____ _____________________________________ γονέας-κηδεμόνας τ____ μαθητ____ __________________________ της ____ τάξης του 9ου Δημ. Σχολείου Καβάλας, ενδιαφέρομαι / δεν ενδιαφέρομαι για το Πρόγραμμα Ημερήσιας Απασχόλησης παιδιών (εργαζόμενων γονέων) ηλικίας 6 έως 10 ετών, που υλοποιεί κάθε χρόνο το Νομικό Πρόσωπο "Δημοτική Κοινωνική Αλληλεγγύη - Προσχολική Αγωγή Καβάλας" για το χρονικό διάστημα από 1 Ιουλίου έως 31 Αυγούστου. Το πρόγραμμα λειτουργεί σε δημοτικό σχολείο του Δήμου Καβάλας και το κόστος συμμετοχής ορίζεται κάθε χρόνο με απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Νομικού Προσώπου.

Ο γονέας - κηδεμόνας