Αναμνηστική Φωτογράφηση 2016

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων
9ου Δ.Σ. Καβάλας
ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ Α΄ και ΣΤ΄ τάξεων
Όπως κάθε χρόνο οι μαθητές των Α΄και ΣΤ΄ τάξεων θα συμμετέχουν στην καθιερωμένη αναμνηστική φωτογράφηση (ατομική και ομαδική). Η φωτογράφηση θα γίνει την Τετάρτη 30 Μαρτίου στο χώρο του σχολείου, κατά την ώρα των μαθημάτων. Τιμή συμμετοχής 10€. Περιλαμβάνει 8 μικρές φωτογραφίες, Α4 ατομική, φώτο σε καμβά, λεύκωμα. Ενδυμασία σπορ/τζην σε φόντο Grafitti.
Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων
9ου Δ.Σ. Καβάλας
ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ Β΄, Γ΄, Δ΄& Ε΄ τάξεων
Την Τετάρτη 30 Μαρτίου στο χώρο του σχολείου, κατά την ώρα μαθημάτων, θα γίνει η αναμνηστική φωτογράφηση των μαθητών. Όσοι μαθητές/μαθήτριες επιθυμούν να φωτογραφηθούν να φέρουν συμπληρωμένη την παρακάτω δήλωση, ακόμα κι αν το είχαν κάνει πριν δύο μήνες. Τιμή συμμετοχής 10€. Περιλαμβάνει 8 μικρές φωτογραφίες, Α4 ατομική, φώτο σε καμβά, κούπα με φώτο. Ενδυμασία σπορ/τζην σε φόντο Grafitti.
Δήλωση
Δηλώνω υπεύθυνα ότι επιτρέπω στ__ μαθητ____ ______________________________________ της _____ τάξης να συμμετέχει στην αναμνηστική φωτογράφηση των μαθητών του 9ου Δημοτικού σχολείου Καβάλας που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Μαρτίου 2016. Τηλ.: ____________________.
Καβάλα, ____/03/2016

Ο γονέας/κηδεμόνας