Αλφαβητοπαρέλαση 2019

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων ανακοινώνει πως το σχολείο μας θα συμμετάσχει στη φετινή αλφαβητοπαρέλαση, που θα γίνει την Κυριακή 24/2/2019.
Το θέμα της Αλφαβητοπαρέλασης για φέτος είναι εμπνευσμένο από την ελληνική κουζίνα. Το σχολείο μας έχει θέμα τις γεμιστές πιπεριές με τυρί. Το κόστος της κάθε στολής ανέρχεται στα 8 ευρώ. Οι γονείς που θα συνοδεύσουν, παρακαλούμε επίσης να δηλώσουν συμμετοχή.
Παρακαλούμε να επιστραφεί το παρόν σημείωμα δηλώνοντας τη συμμετοχή σας μαζί με τα λεφτά για την κατασκευή των στολών στον δάσκαλο κάθε τάξης έως και την Τετάρτη 23/1/2019. Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να επικοινωνήσετε με το σύλλογο στο τηλ. 6945-126260 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΦΗ.
Υπάρχουν 3 μεγέθη για τα παιδιά και 2 για τους ενήλικες σε κόκκινο και πράσινο. Παρακαλώ σημειώστε την προτίμησή σας.
ΠΑΙΔΙΑ                                                           ΕΝΗΛΙΚΕΣ
1) Νήπια έως και Α΄ τάξη                               Κανονικό
2) Β΄ τάξη έως και Δ΄ τάξη                            Extra Large
3) Ε΄ τάξη έως και Στ΄ τάξη
ΧΡΩΜΑ
Κόκκινο                                   Πράσινο
Τα μεγέθη υπολογίζονται φορώντας από μέσα μπουφάν.
Ονοματεπώνυμο μαθητή???????????..............Τάξη?..
Ονοματεπώνυμο γονέα???????????????????.